Перейти до вмісту

Швидко
Якісно

+38 (068) 484 24 08

+38 (050) 806 20 59

Послуги — екскаватора, фронтального навантажувача,
КАМАЗу 10т., евакуатора з маніпулятором
,
лафет 11 т., 7,2м.

Услуги мини экскаватора в Запорожье

Послуги екскаватора у Запоріжжі.

При проведенні будівельних робіт використовувати лише ручну працю — складно, довго та затратно. Для ефективної роботи потрібно використовувати спецтехніку. Екскаватор – найкраще рішення. Наші спеціалісти виконають якісно та вчасно такі роботи як — викопування котлованів, траншей, переміщення чи вивіз ґрунту. Ми надаємо послуги з демонтажу будівель, відсипання та планування доріг. Виконаємо роботи на території ОСББ, заміна коаліційних колодязів, надання допомоги із заміни різних комунікацій. Завдяки універсальності техніки та професіоналізму наших фахівців ми виконуємо роботи на найобмеженіших територіях (дворах із щільною забудовою, дачних ділянках, гаражних кооперативах). Якщо ви зацікавлені у проведенні подібних робіт у Запоріжжі та Запорізькій області, звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.

Услуги КАМАЗа 10 тонн в Запорожье

Послуги КамАЗ. Послуги Оренда Самоскида

Надаємо послуги оренда самоскида КамАЗ вантажопідйомністю до 10 тонн. Оренда для перевезення та доставки різних сипких вантажів та будівельних матеріалів. Доставка КамАЗом вантажів по Запоріжжю та області - пісок, щебінь, відсів, шлак, керамзит, гній, асфальт, глина, земля. Надамо послуги самоскида під час проведення будівельних та земляних робіт. Вивіз будівельного сміття, відходів, піску, ґрунту, снігу. Діючі договори із постачальниками будівельних матеріалів. Договори із міськими звалищами для утилізації сміття. Якщо ви зацікавлені у послугах спецтехніки по Запоріжжі та Запорізькій області будемо раді допомогти, звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті. Вам потрібно лише озвучити вашу потребу, а наші фахівці підберуть найкраще вирішення вашої проблеми. Наша техніка завжди обслужена, заправлена ​​та готова до роботи!

Услуги фронтального погрузчика Запорожье

Послуги фронтального навантажувача

Фронтальний навантажувач - є універсальною технікою, буде корисним при прибиранні будівельного сміття, для транспортування та завантаження матеріалів, у тому числі сипких, для виконання земляних робіт. Завдяки компактності та професіоналізму операторів може працювати на крайті обмеженої площі. Також за допомогою фронтального навантажувача можна розробляти різні види ґрунту, можна використовувати для планування майданчика, викувати не глибокий котлован, сформувати насип, розчистити територію від сміття чи снігу. Будемо раді надати для Вас весь перелік послуг, що під силу фронтальному навантажувачу в Запоріжжі та Запорізькій області, звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.

Досвід роботи 30 років

Виконуємо найскладніші проекти.
Якісна техніка та майстерність машиніста!

Робота буде виконана у строк

Роботу виконаємо якісно та в обумовлені терміни.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, максимальна допомога наших спеціалістів для вирішення пробоєм клієнта.

доставка песка, глины, земли, асфальта, шлака, отсева, навоза

Доставка вантажів до 10 тонн

Доставимо по м. Запоріжжю та передмісті — глину, землю, щебінь, шлак, відсів, гній, пісок, асфальт. Деякі матеріали в наявності. Діючі договори з найбільшими дистриб'юторами та виробниками. Доставка сипких будматеріалів (глини, щебеню, відсіву, буту, чорнозему) власним транспортом у будь-який район міста Запоріжжя та Запорізького району. Спеціальні ціни для постійних клієнтів. Доставка у найкоротші терміни!

Котловани, зливні ями, септики, копання під фундамент, копання траншей

Роєм котловани, зливні ями, підготовка під фундамент, вирівняти ділянку. Габарити техніки та наша майстерність дозволяють виконувати найскладніші проекти. Копка траншей та котлованів під фундамент, планування ділянки та інші види земляних робіт по місту Запоріжжю та Запорізькій області. Виконаємо роботи на складному ландшафті. Доставимо техніку в важкодоступні місця (дачні селища, передмістя тощо)

Запорожье, катлованы, сливные ямы, бомбоубежища
Вывоз строительного мусора в Запорожье

Демонтаж будівель, вивезення будівельного сміття, снігу.

Демонтуємо будівлі, зберемо та вивеземо будівельне сміття. Запоріжжя та передмістя. Послуги самоскида. Перевезення габаритних та негабаритних вантажів, перевезення техніки, верстатів, дерева, пиломатеріалів. Прибирання снігу. Діючі договори із міськими звалищами.

Наші найкращі роботи :)

Работы по выравниванию береговой линии Запорожье. Планировка участка.
Услуги в Запорожье - котлованы, сливные ямы, бомбоубежища, бассейны, гаражи.
услуги мини экскаватор в запорожье

Вирили котлован під басейн практично під парканом, ніхто не брався, СПЕЦИ впоралися! Рекомендую!

Вадим

Вывоз мусора в Запорожье

Хлопці демонтували часник, зібрали сміття та вивезли. Дачне селище, вузькі вулиці, ніхто не брався. СПЕЦИ ЗРОБИЛИ! Рекомендую!

Сергій

камаз самосвал в Запорожье

Я голова підрядної організації, працюю з хлопцями вже сім років, ніколи не підводили! Рекомендую!

Олег

НАШІ ПОСЛУГИ

Екскаватор
Фронтальний вантажник
КАМАЗ 10 тонн
Лафет 11 тонн, 7.2 метри
Евакуатор із маніпулятором

Викопаємо - котлован, зливну яму.
Вивеземо будівельне сміття з найважчих місць
Привеземо - глину, землю, щебінь, шлак, відсів, гній, пісок, асфальт

Наш канал на ютуб НАШ КАНАЛ НА YOUTUBE

UA